Aktualności - 2

07.03.2018

Tak jak w zeszłym roku, nadszedł dzień gdy Auditorium Maximum bezapelacyjnie opanowały Koła Naukowe działające na naszej uczelni. Oczywiście, nie mogło nas tam zabraknąć!

Czytaj więcej

02.03.2018

Działo się! Wiele drużyn, 4 godziny i jedno zadanie - obsłużyć jak największą ilość kursów autonomicznych samochodów w określonym czasie. Już po raz trzeci uczestnicy z naszego huba 👨‍💻Google Hash Code dali z siebie wszystko! Dzięki za wspaniałą zabawę i niepowtarzalną atmosferę w czasie konkursu!

Czytaj więcej

17.01.2018

Kolejne spotkanie w ramach KSITalks - serii spotkań raz w miesiącu, na których będziemy dzielić się wiedzą, planować kolejne wydarzenia oraz podsumowywać to, co już się wydarzyło.

Czytaj więcej

11.12.2017

Rada Kół Naukowych UJ jak co roku przygotowła szkolenie wyjazdowe w Poroninie. W tym roku tajniki składania i rozliczania wniosków o dofinansowania poznawali z ramienia KSI Adam Pardyl, Adam Piekarczyk oraz Wojtek Sabała.

Czytaj więcej

06.12.2017

,,You better watch out, you better not cry Better not pout, I’m telling you why Santa Claus is coming to… KSI “

Czytaj więcej

28.11.2017

Wersjonowanie kodu, tworzenie oprogramowania w zespole czy proces dostarczania kodu w dużych projektach to dla nas żaden problem :) Dzięki współpracy z firmą GE Digital 28.11.2017 r. poznaliśmy tajniki gita oraz release managementu. Dziękujemy serdecznie Krzysztofowi Marzeneckiemu oraz Ewie Łysakowskiej za część teoretyczną, wiele przydatnych ćwiczeń, a także możliwość przetestowania...

Czytaj więcej

28.11.2017

Za nami pierwsze spotkanie w ramach KSITalks - serii spotkań raz w miesiącu, na których będziemy dzielić się wiedzą, planować kolejne wydarzenia oraz podsumowywać to co się już wydarzyło :)

Czytaj więcej

19.11.2017

Nadszedł czas przedstawić tegorocznych gospodarzy! Michał Kawiecki & Kuba Kiermasz witamy na pokładzie!

Czytaj więcej

09.11.2017

Czy Machine Learning może pomóc w walce z terroryzmem, oszustwami bankowymi czy przemocą na ulicach? Jak inżynierowie podchodzą do rozwiązywania problemów?

Czytaj więcej

08.11.2017

Hej, czy są tu jakieś pierwszaki? Dajcie jakikolwiek znak życia! Tak jak w zeszłym roku chcemy zorganizować dla Was mini warsztaty, które pomogą Wam na samym początku studiów. Matma, programowanie (bez tablic :P), a może wszystkie konta pocztowe studenta ii? O czym chcielibyście posłuchać? Koniecznie dajcie nam znać! Informacje o...

Czytaj więcej

06.11.2017

Zapraszamy na Microsoft Tech Talk! Przed Wami możliwość posłuchania prelekcji inżynierów firmy Microsoft z siedziby w Seattle, którzy odkryją przed Wami tajemnice Cloud Infrastructure: Patterns and practices. Poza merytorycznym wykładem jest również pyszna pizza dla każdego zarejestrowanego uczestnika. Nie przegap takiej okazji!

Czytaj więcej

28.10.2017

Z dumą informujemy, że nasz kołowicz Michał Zieliński wraz z drużyną zdobyli drugie miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w Programowaniu Zespołowym. Gratulujemy!

Czytaj więcej

26.10.2017

Miło nam poinformować, że na wczorajszym zebraniu walnym Koła wybrany został nowy zarząd w składzie: Dominika Zając - Prezes Wojciech Sabała - Wiceprezes Adam Piekarczyk - Wiceprezes Szymon Smykała - Skarbnik Adam Pardyl - Sekretarz

Czytaj więcej

02.10.2017

Czas rozpocząć kolejny rok akademicki w najlepszym kole na świecie :) Tradycyjnie zapisywać się można u Zarządu: Adama, Daniela, Dominiki, Michała i Wojtka.

Czytaj więcej

06.06.2017

Wydział Matematyki i Informatyki UJ przygotował specjalną ofertę stypendiów dla najzdolniejszych studentów.

Czytaj więcej

28.05.2017

Dziękujemy serdecznie Motorola Solutions Polska za zaproszenie na dzień otwarty! Nasi przedstawiciele nie tylko mieli okazję zwiedzić labolatoria firmy ale i zapoznać się z softem produkowanym w Krakowie. Dodatkowo, nas KSIowicze zmiażdżyli konkurencę zajmując 2. i 3. miejsce w turnieju Gwenta! To był naprawdę dobry dzień :)

Czytaj więcej

27.05.2017

Przez ostatnie 3 dni na krakowskim Rynku królowała Nauka i Sztuka! Jak co roku nie mogło nas tam zabraknąć! Dziękujemy wszystkim za wspólne poznawanie algorytmów, rozwiązywanie łamigłówek i gier logicznych. Gratulujemy również szczęśliwcom, którym udało się zdobyć milion w naszych informatycznych milionerach (wszyscy gracze mogą przyznać, że nie było to...

Czytaj więcej

24.05.2017

Czy lenistwo może być cnotą? Nasi goście z firmy AVSystem udowodnią że tak :) Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na wykład o dekalogu współczesnego programisty już 31.05 o godzinie 17.30.

Czytaj więcej

08.05.2017

Miło nam poinformować, że w wyniku Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Koła Studentów Informatyki UJ do Komisji Rewizyjnej został wybrany Krzysiek Hajto. Krzysiek zastąpił na tym miejscu wieloletniego członka naszego Koła - Piotra Rytko.

Czytaj więcej

21.04.2017

Co powiecie na wielowątkową apokalipsę? ;) Zapraszamy z AVSystem na wykład już w najbliższy wtorek o 17.00!

Czytaj więcej