Wydarzenia

Studencki Festiwal Informatyczny

Międzynarodowa konferencja informatyczna organizowana przez studentów, dla studentów. Od 2005 r. wraz z kołami naukowymi z 3 innych krakowskich uczelni co rok zapraszamy prelegentów z całego świata, na liście których znalazły się nazwiska takie jak Andrew S. Tanenbaum, Thomas Cormen, Larry Wall, Richard Stallman czy Kevin Warwick. Podczas trzech dni konferencji odbywa się kilkadziesiąt wykładów i warsztatów, które przyciąga kilka tysięcy uczestników rocznie. Biletem wstępu są jedynie pasja i odrobina chęci oraz zainteresowania tematem.

Czytaj więcej

Wykłady i warsztaty we współpracy z firmami IT

W KSI rozumiemy jak ważna jest współpraca nauki z biznesem.

Google

Google Tech Talk on Borg

Facebook

Facebook & Machine Learning

Microsoft

Microsoft Tech Talk - When code meets the real world

General Electric

Git & release management workshop

ksiTalk

ksiTalk to comiesięczne seminarium studenckie Koła Studentów Informatyki UJ. Cykliczne spotkania Koła mają na celu dzielenie się wiedzą, poszerzanie horyzontów w dziedzinie informatyki oraz ćwiczenie umiejętności retorycznych. Na każdym spotkaniu odbywa się wykład zaproszonego pracownika naukowego, co pozwala studentom nawiązać bliższy kontakt z nauką i potencjalnie rozpocząć współpracę. Oprócz tego odbywają się co najmniej 2 prelekcje członków Koła, którzy przedstawiają realizowane przez nich projekty naukowe, interesujące ich zagadnienia i prace.

Festiwale nauki

Popularyzacja informatyki od najmłodszych lat.

Małopolska Noc Naukowców

Warsztaty z tworzenia gier dla dzieci

Festiwal Nauki i Sztuki w Krakowie

Namiot KSI na krakowskim Rynku Głównym

ksiCamp

Specjalnie dla studentów pierwszego roku KSI organizuje cykl weekendowych warsztatów wprowadzających do programowania, środowiska programisty i pracy w zespole. Udział w ksiCampie zapewnia gładkie wejście w studia informatyczne oraz pozwala przećwiczyć zdobytą na zajęciach wiedzę do rozwiązywania praktycznych problemów.

ksiLearn

KSILearn to cotygodniowe spotkania członków Koła mające na celu dzielenie się wiedzą, poszerzanie horyzontów w dziedzinie informatyki oraz wzbudzanie zainteresowania tematami pozaprogramowymi. Do tej pory rozpoczęliśmy kursy o następujących tematach: Structure and Interpretation of Computer Programs, Teoria kategorii, Cracking the Coding Interview, oraz Programowanie w języku Python dla początkujących.

Integracja

Od wiosennego KSIgrilla po udział w Balu Wydziału.

Zorganizuj wydarzenia z KSI UJ

Chcesz przeprowadzić wykład lub warsztaty na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego? Twoja firma próbuje nawiązać kontakt ze studentami? A może jesteś studentem i chciałbyś poprowadzić swój pierwszy w życiu wykład? Pomożemy Ci w tym! Napisz do nas lub odwiedź naszą siedzibę.