Koło Studentów Informatyki UJ

KSI – czternasta litera alfabetu greckiego (który z pewnością poznasz na Wstępie do Teorii Mnogości) na naszej uczelni zyskała szczególne znaczenie. Pod tym symbolem kryje się bowiem Koło Studentów Informatyki UJ – organizacja, którą powinien znać każdy student informatyki (i nie tylko!). Od prawie 40 lat zrzeszamy kreatywne i ciekawe świata osoby, które nie chcą ograniczać się wyłącznie do obowiązkowych zajęć na uczelni.

Czytaj więcej

Wydarzenia

Warsztaty, wykłady, konferencje - jeżeli chcesz być na bieżąco z najnowszymi nowinkami w branży, poznać nowe technologie czy spotkać się z innymi pasjonatami IT - ta zakładka jest dla ciebie. Znajdziesz tutaj wydarzenia organizowane przez KSI, a także ciekawe eventy innych organizacji, na które z pewnością warto zajrzeć.

Czytaj więcej

Projekty

Klaster obliczeniowy, elektroniczny zamek do drzwi, własny serwer druku, informator dla studentów naszego Wydziału, interaktywna strona Dnia Wydziału - to tylko część z realizowanych przez nas projektów. Czytaj dalej by dowiedzieć się więcej na ich temat. I koniecznie zajrzyj na naszego GitHuba!

Czytaj więcej

Aktualności

Konferencje, warsztaty, wykłady, najnowsze przedsięwzięcia - w tej zakładce zawsze znajdziesz to czym obecnie żyje nasze Koło.

2022-05-19 - Walne Zgromadzenie Członków - sprawozdanie

W miniony czwartek (19 maja) w siedzibie Koła odbyło się coroczne Walne Zgromadzenie Członków Koła Studentów Informatyki UJ. Pomimo braku zlewu posiedzenie przebiegło w miłej atmosferze, a wszystkie punkty porządku obrad udało się wypełnić bez większych problemów.

Czytaj więcej

2022-05-12 - Walne Zgromadzenie Członków

Nadszedł czas na najważniejsze wydarzenie Kołowe w tym roku - Walne Zgromadzenie Członków. Odbędzie się ono 19 maja (czwartek) o godzinie 18:00 w Siedzibie Koła (1173).

Czytaj więcej

2020-02-27 - Aktualności

W nadchodzący czwartek 5 marca zapraszamy serdecznie na krótki wykład dra. Tomasza Kapeli zatytułowany “Komputerowo wspierane dowody w układach dynamicznych”.

Czytaj więcej

2020-02-26 - Aktualności

AI - sztuczna inteligencja - to temat, który wśród wielu osób wzbudza gorące emocje :) Wiemy że jest wśród was wielu entuzjastów związanych z nią zagadnień :)

Czytaj więcej
Wszystkie artykuły znajdziesz w dziale Aktualności