Imagine Camp Kraków

2016-12-01

Interesuje Cię założenie swojego startupu? Chciałbyś rozkręcić własny biznes? Masz pomysł na świetny projekt i chcesz pokazać go światu? Już dziś zapraszamy Cię na Imagine Camp Kraków w środę, 7 grudnia o 15:00!

Dowiesz się w jaki sposób zrealizować swoje pomysły biorąc udział w Imagine Cup 2017 i jak osiągnąć sukces! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o największym i najbardziej prestiżowym studenckim konkursie technologicznym na całym świecie – to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

AGENDA WYDARZENIA:

  • 15:00 – 16:00 Zacznij od „Dlaczego?” , Imagine Cup 2017, Startups \@MS – Fabian Kapuścik – Microsoft Startup Influencer
  • 16:00 – 17:30 Business Development – Artur Ciszewski – QBN Fund
  • 17:30 – 18:00 Imagine Cup Succes story – krakowscy studenci o swojej przygodzie z programem
  • 18:00 – Pizza + Networking

Na spotkaniu zostanie przedstawiona biznesowa strona tworzenia projektu. Specjalnym gościem będzie przedstawiciel funduszu QBN. Przedstawiona zostanie również idea Imagine Cup – przekonasz się dlaczego warto wystartować. Dowiesz się jak założyć swój własny startup oraz jakie istnieją możliwości wsparcia Twojego biznesu. Nabierzesz wiedzy w jaki sposób zacząć tworzyć projekt i jak zbudować zespół. Konkretną porcję ‘know how’ dadzą nam krakowscy studenci, którzy dotarli do finałów poprzednich edycji i opowiedzą o swoich doświadczeniach.

Dla uczestników będzie przewidziana PIZZA! :)

Zapraszamy do Sali 0089 na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ, ul. Łojasiewicza 6, Kraków.

Wydarzenie bezpłatne, OBOWIĄZKOWA REJESTRACJA: http://meetu.ps/33vGck

Do zobaczenia!

Event na facebooku