news - 4

17.04.2018

Czołem kołowicze! Dziękujemy Wam za kolejne spotkanie z serii ksiTalk.

Czytaj więcej

10.04.2018

Za nami kolejny wykład „Jak pisać dobry software w chmurze” - organizowany tym razem we współpracy z firmą Relativity.

Czytaj więcej

08.04.2018

Za nami 3 niezwykle intensywne dni święta IT w Krakowie! W dniach 5-7 kwietnia bieżącego roku w Auditorium Maximum UJ odbyła się 14 edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego w Krakowie!

Czytaj więcej

23.03.2018

Nie tylko Wydział ale też cały Uniwersytet Jagielloński otwiera się dla maturzystów prezentując bogatą ofertę edukacyjną.

Czytaj więcej

21.03.2018

Dzisiejszy Dzień Wydziału to nie tylko okazja do świętowania w postaci braku zajęć dydaktycznych, ale również promocji naszego koła wśród przyszłych studentów i studentek.

Czytaj więcej

19.03.2018

Jak przejść od prostej aplikacji webowej do architektury, czyli jak tworzy się zarówno proste aplikacje webowe, jak i takie, z których mogliby korzystać giganci tacy jak Facebook, Google lub Netflix?

Czytaj więcej

14.03.2018

Podobnie jak w zeszłym roku Wydział Matematyki i Informatyki UJ postanowił przybyć z pomocą wszystkim studentom, którzy poszukują stażu i pracy. Dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z nieustannie ewoluującym rynkiem pracy zorganizowane zostały Targi Kariery!

Czytaj więcej

08.03.2018

Jak rozpocząć swoją przygodę ze sztuczną inteligencją? Do czego zastosować można Deep Learning i framework Cafee? Jak sprawdzić swoją wiedzę w praktyce?

Czytaj więcej

07.03.2018

Tak jak w zeszłym roku, nadszedł dzień gdy Auditorium Maximum bezapelacyjnie opanowały Koła Naukowe działające na naszej uczelni. Oczywiście, nie mogło nas tam zabraknąć!

Czytaj więcej

02.03.2018

Działo się! Wiele drużyn, 4 godziny i jedno zadanie - obsłużyć jak największą ilość kursów autonomicznych samochodów w określonym czasie. Już po raz trzeci uczestnicy z naszego huba 👨‍💻Google Hash Code dali z siebie wszystko! Dzięki za wspaniałą zabawę i niepowtarzalną atmosferę w czasie konkursu!

Czytaj więcej

17.01.2018

Kolejne spotkanie w ramach KSITalks - serii spotkań raz w miesiącu, na których będziemy dzielić się wiedzą, planować kolejne wydarzenia oraz podsumowywać to, co już się wydarzyło.

Czytaj więcej

11.12.2017

Rada Kół Naukowych UJ jak co roku przygotowła szkolenie wyjazdowe w Poroninie. W tym roku tajniki składania i rozliczania wniosków o dofinansowania poznawali z ramienia KSI Adam Pardyl, Adam Piekarczyk oraz Wojtek Sabała.

Czytaj więcej

06.12.2017

,,You better watch out, you better not cry Better not pout, I’m telling you why Santa Claus is coming to… KSI “

Czytaj więcej

28.11.2017

Wersjonowanie kodu, tworzenie oprogramowania w zespole czy proces dostarczania kodu w dużych projektach to dla nas żaden problem :) Dzięki współpracy z firmą GE Digital 28.11.2017 r. poznaliśmy tajniki gita oraz release managementu. Dziękujemy serdecznie Krzysztofowi Marzeneckiemu oraz Ewie Łysakowskiej za część teoretyczną, wiele przydatnych ćwiczeń, a także możliwość przetestowania...

Czytaj więcej

28.11.2017

Za nami pierwsze spotkanie w ramach KSITalks - serii spotkań raz w miesiącu, na których będziemy dzielić się wiedzą, planować kolejne wydarzenia oraz podsumowywać to co się już wydarzyło :)

Czytaj więcej

19.11.2017

Nadszedł czas przedstawić tegorocznych gospodarzy! Michał Kawiecki & Kuba Kiermasz witamy na pokładzie!

Czytaj więcej

09.11.2017

Czy Machine Learning może pomóc w walce z terroryzmem, oszustwami bankowymi czy przemocą na ulicach? Jak inżynierowie podchodzą do rozwiązywania problemów?

Czytaj więcej

08.11.2017

Hej, czy są tu jakieś pierwszaki? Dajcie jakikolwiek znak życia! Tak jak w zeszłym roku chcemy zorganizować dla Was mini warsztaty, które pomogą Wam na samym początku studiów. Matma, programowanie (bez tablic :P), a może wszystkie konta pocztowe studenta ii? O czym chcielibyście posłuchać? Koniecznie dajcie nam znać! Informacje o...

Czytaj więcej

06.11.2017

Zapraszamy na Microsoft Tech Talk! Przed Wami możliwość posłuchania prelekcji inżynierów firmy Microsoft z siedziby w Seattle, którzy odkryją przed Wami tajemnice Cloud Infrastructure: Patterns and practices. Poza merytorycznym wykładem jest również pyszna pizza dla każdego zarejestrowanego uczestnika. Nie przegap takiej okazji!

Czytaj więcej